Ciągłe śledzenie aktywności

AKTYWNOŚĆ KAŻDEGO DNIA

Bycie aktywnym jest istotne nie tylko w trakcie treningów, ale także w codziennym życiu. Monitor TomTom Touch wychwytuje każdy kolejny krok i pokonany dystans, aby ocenić poziom Twojej aktywności i podtrzymać Twoją motywację.

Monitorowanie tętna

Mierz tętno w ciągu całej doby dzięki monitorowi fitness TomTom Touch. Możesz też sprawdzić, jaki był Twój poziom aktywności w ciągu dnia i ile Cię on kosztował wysiłku. Określ swoje tętno spoczynkowe, które jest doskonałym wskaźnikiem poziomu kondycji.

Automatyczne śledzenie snu

Odpowiednia ilość snu jest kluczowa dla zdrowego odpoczynku i utrzymania dobrej kondycji. TomTom Touch, noszony przez całą dobę, automatycznie śledzi sen. Monitoruj swój sen na przestrzeni czasu, aby przekonać się, czy zapewniasz sobie odpowiednią ilość snu.

Śledź swoje postępy w aplikacji MySports

Synchronizuj swoje statystyki z aplikacją TomTom MySports i z łatwością oceniaj postępy poczynione na przestrzeni czasu.

Ustawianie celów

Stawiaj sobie codzienne wyzwania związane z liczbą kroków, kalorii, odległością lub czasem trwania aktywności, aby utrzymać motywację, śledź trendy i dąż do osiągania celów. Domyślny cel kroków w monitorze TomTom Touch to 10 000 kroków dziennie. Dostosuj domyślne cele do własnych oczekiwań i możliwości.

WordPress Lightbox