Wbudowany czujnik tętna

Ciągłe monitorowanie tętna

Monitor TomTom Touch mierzy tętno w ciągu całej doby. Sprawdź poziom swojej aktywności i wysiłku w ciągu dnia — zarówno w trakcie treningu, jak i podczas wykonywania codziennych czynności.

Tętno spoczynkowe

Tętno spoczynkowe to liczba uderzeń serca na minutę, kiedy normalnie funkcjonujesz, ale nie śpisz. Stanowi świetny wskaźnik kondycji fizycznej: im jest niższe, tym lepsza jest Twoja kondycja.

Poznaj swoje tętno spoczynkowe dzięki aplikacji MySports. Monitoruj swoje tętno spoczynkowe na przestrzeni czasu, aby przekonać się, jakie robisz postępy.

Trening z pomiarem tętna

Mierz tętno w trakcie treningu, by sprawdzić, ile wysiłku Cię on kosztuje. Niezależnie od Twojego celu, dowiesz się, kiedy musisz się sprężyć, a kiedy możesz odpuścić.

Strefy tętna

Aby trenować w bardziej efektywny sposób, korzystaj z pięciu stref tętna, które wskazują intensywność treningu. Strefy tętna są określane na podstawie wieku i maksymalnego tętna, a następnie obliczane wstępnie przez aplikację TomTom MySports.

Po zakończeniu treningu przeanalizuj, w których strefach tętna mieścił się trening, aby sprawdzić, jak dużego wymagał wysiłku.

WordPress Lightbox